This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

inna strona informacji

to co chcesz wiedzieć

ekologiczne

Dziwna sprawa cło na rowery a gdzie ekologia ja myślałem że bendą rowery rozdawać za darmo z tą ekologią to ściema, po prostuim zależy tylko na ochronie swojego przemysłu. ale obłuda Unii i oni pieprzą coś o ekologii , nie no najlepiej jak Kowalski kupi wypierdziały rowerek za pięć tysi wtedy będzie ekologia , to samo z pojadzdami elektrycznymi droższymi od spalinowego , a niech sobie je w dupę wsadzą , widziałem taki Chiński rower wiecie ile można na nim przejechać na jednym ładowaniu , aż mnie zamurowało 50 kilometrów , latem jak znalazł , a i zastanawia mnie jedna żecz w naszym kraju oczywiście czysta bzdura albo niedopatrzenie , zakaz poruszania się nawet po ścierzce rowerowej chulajnogi elektrycznej ot i ekologia , powiem tak żadnej ekologii nie będzie bo świadomość rządzących na całym świecie jest taka aby kroić naiwnych na kasę , więc zdechniemy w świeżym zanieczyszczonym powietrzu plaga nowotworów układu oddechowego   klimatyzacja Wilanów  skutecznie przetrzebi gatunek ludzki a ta cała Unia i bogaci mają na to wyjebane po co wojny jak się wykończymy sami skutecznie zatruwając ziemię , a zmiany klimatu będa następowały bo proces zanieczyszczeń postępuje , ta niby walka ze smogiem jest tak powolna na świecie że pół środki nic nie dadzą a za tym idzie głód i wymieranie gatunków włącznie z oceanami , miłego dnia i dobrego samopoczucia władzom Unijnym i rzadzacym tego świata acz kolwiek już nie długo , tylko po co płodzić młode pokolenie jak wymrą przez tych co ich spłodzili.

produkowac rowery elektryczne w Polsce, to mu tanie chińskie rowery elektryczne przeszkadzają.

Chińczyka można kupić zq 1000 zł a óbery pewnie zaczną się od 5000 zł

Mało kto wie, że wypożyczalnie rowerów zwykłych, wyceniają tandemy na 5000 zł w przypadku szkody, kradzieży, a ich cena kupna to ok. 1500 zł

Łunia dba o konsumenta, aby płakał i płacił drogo

Bo ekologiczny łunijny rower to jest drogi rower

Unia ma 500 mld mieszkańców i powinna każdego w Europie dać rower za frico, bo na tym polega ekologia i walka ze smogiem.

Ale Łunia nie da, ale zabierze 5000 zł od Europejczyka, za elektryczny rower, na którego stac każdego Chińczyka ze wsi c zy miasta, to tam kosztuje 1000 – 1500 zł a nie 5000 zł
bo tam, nie ma monopolu i l,obbystów łunijnych

About

wentylacja
klimatyzacja mechaniczna wentylacja Warszawa restauracja włoska Warszawa wentylacja Warszawa