This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

inna strona informacji

to co chcesz wiedzieć

film

Z tego filmu można jasno stwierdzić, że pedofilii dopuścili się księża homoseksualiści, bo większość ofiar to chłopcy. Zatem jak widać homoseksualizm jest mocno powiązany z pedofilią. Zatem mam nadzieję, że różnego rodzaju karty LGBT wprowadzane do szkół (p. Trzaskowski wprowadził w Warszawie) pod hasłem edukacji seksualnej a tak naprawdę deprawujące dzieci i przygotowujące do pedofilii (rozmowa o pierwszych doznaniach seksualnych z 9-latkami – proponuje przeczytaj proponowany program) również spotka się z tak dużym społecznym sprzeciwem. Nie ma przywolenia na pedofilię, czy to w Kościele czy to w szkole czy gdziekolwiek indziej.Czym się różni pedofil świecki od duchownego? Tak samo jest tuszowanie takich spraw w kręgu sławnych ludzi, celebrytów tak jak Polański czy śp. Wajda i jego w pełni legalnie dostępny film z pedofilską sceną seksu z 14 latkom odurzoną alkoholem i środkami uspakajającymi. Ale niestety takich ludzi jest więcej i są nietykalni bo na swoje „usprawiedliwienie” mają to, że są „zasłużeni dla Polskiej Kinematografii”. Absolutnie nie bronie tu księży, którzy dopuścili się takich czynów ale w każdym środowisku czy świeckim czy duchownym problem jest i w tym jak i w tamtym środowisku nie które sprawy są utajane lub wyroki kończą się wyrokami w zawieszeniu ale tylko głośno mówi się o tym duchowym   pogotowie kanalizacyjne Warszawa  chodź zdecydowana większość występuje w środowisku świeckim. Ale tak już jest jeden pierdnie to mówi się tylko o Nim a nie o tych co siedzą cicho obok niego.Z tego filmu można jasno stwierdzić, że pedofilii dopuścili się księża homoseksualiści, bo większość ofiar to chłopcy. Zatem jak widać homoseksualizm jest mocno powiązany z pedofilią. Zatem mam nadzieję, że różnego rodzaju karty LGBT wprowadzane do szkół (p. Trzaskowski wprowadził w Warszawie) pod hasłem edukacji seksualnej a tak naprawdę deprawujące dzieci i przygotowujące do pedofilii (rozmowa o pierwszych doznaniach seksualnych z 9-latkami – proponuje przeczytaj proponowany program) również spotka się z tak dużym społecznym sprzeciwem. Nie ma przywolenia na pedofilię, czy to w Kościele czy to w szkole czy gdziekolwiek indziej.

Film odgrzewane kotlety…pałka przedwyborcza…przy okazji niszcząca KK. Zacznijcie mowic o pedofilach w pozostałych 99% grup społecznych…Pierwszy sondaż po emisji pokazał, że mariaż tronu z ołtarzem wladzy zaszkodził. Władza też niejasno tłumaczy księży chociaż najważniejsi hierarchowie wyrazili skruchę, podziekowania i brak agresji. Zobaczymy, czy spadające sondaże władzy się utrwalą. Natomist młyny watykańskie mielą wolno, jednak sprawy pod dywan nie zamiotą.
Owszem to obrzydliwe ale od tego są sądy! Taki Polański ucieka juz dziesiatki lat od wyroków sądów w USA a totalni go do dziś bronią!

About

wentylacja
klimatyzacja mechaniczna wentylacja Warszawa restauracja włoska Warszawa wentylacja Warszawa