This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

inna strona informacji

to co chcesz wiedzieć

klimatyzacja Warszawa

Przyznał on, ze konsument tam płaci 250 euro za krzesła, które on sprzedaje w Niemczech i Danii za 50 euro/szt. Ale jemu to pasuje, bo pracuje sam a pracowników, których wcześniej zatrudniał zwolnił bo byli za mało wydajni a za dużo chcieli.”
Szanowny kaesjocie.Dostaliśmy odmowę ze starostwa. Podobno na wspólną oczyszczalnię trzeba mieć pozwolenie na budowe bo wspólna nie jest INDYWIDUALNA. Z projektem, warunkami zabudowy kierbudem i całym szajsem…
Możemy się odwołać do wojewody… Ktoś wie na jakie przepisy
Słyszałes, że dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele.
Faktem jest, że za dębowe krzeslo dostaje 50,-EUR, faktem jest, że końcowy , prywatny klient płac 200-250,-EUR.
Ale ja sprzedaje nielakierowane krzesla hurtownikowi, który następnie rozprowadza je do małych sklepików – warsztatów, które te krzesła laugują, lakierują, wg. życzenia klienta, i co ważne doliczaja VAT 19%.Trzeba pozwolenie mieć i nie ma co sie odwoływać.
Można próbować prawo obejść – uzyskać zgłoszenie pos na jeden dom a drugi przyłączyć potem
Moja cena jest taka, jaką moge dostać. Za plecami mam konkurencje z Balkanów, która jest tańsza o 30-40%. W związku z tym moge ewentualnemu pracownikowi zapłacić tyle a tyle i nic wiecej. Kiedy zwolnil se w 2007 roku ostatni pracownik, to dopiero mialem jakies pieniądze dla siebie.
Równiez w Niemczech mikrofirmy bronią się jak moga przed przyjmowaniem pracowników, głownie z powodu dużych obciążeń podatkowych, do tego dochodzą obciążenia papierologią, która po zatrudnieniu jednego pracownika, nawet na 1/10 etatu, wzrasta o 300%, to u nas.
Transport.
Jak pisze Art.63, podniesienie płacy minimalnej do 8,50 EUR (netto czy brutto ?) spowoduje wzrost kosztów przejazdu przez DE o 150,-EUR, to cena kilometra musiala by wzrosnąć o ok. o,20 EUR, co przy stawkach 1,10-1,20 EUR/km jest podwyżką o 16%. Czy zlecający transport się na to zgodzą?. Jak przeloży sie to na ceny detaliczne ?. a konkurencja z nowych krajów Unii nie śpi.

klimatyzacja mechaniczna wentylacja Warszawa restauracja włoska Warszawa wentylacja Warszawa