This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

inna strona informacji

to co chcesz wiedzieć

Ekolodzy

Rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych obarczyło Holandię współodpowiedzialnością za incydent z należącym do organizacji ekologicznej Greenpeace statkiem „Arctic Sunrise”, zatrzymanym po akcji protestacyjnej na morzu Barentsa. wiele firm i osób fizycznych wspiera ekoterroryzm, pewnie wszyscy. Np. w podatku za odprowadzanie deszczówki (w szczególności tam, gdzie nie ma kanalizacji burzowej), za ścięcie „samosiejki” w miejscu gdzie chce się pobudować dom, za pobór wód głębinowych, itd.


Rozrost i wpływy tych nierobów na sytuację polityczno-gospodarczą są niewyobrażalne. Zewsząd czerpią korzyści, które są przeznaczane na tworzenie kolejnych etatów dla nierobów i tworzenie prawa, które zezwala na ściąganie coraz większej gotówki z „obywatela RP” Sa finansowani przez OPEC . Gazoprom I kazde inne wydobywanie ropy na swiecie to konkurencja dla OPEC nawet w Ameryce pozamykali wszystkie złoża. Rosja oparła się atakom ekoterrorystów. Polskie władze powinny też rozprawić się z ekotrrorystami z Klubu Gaja z Bielska-Białej. Jeżdżą po całej Polsce i robią zadymy. To przez nich były szkody powodziowe, bo protestują przeciw budowie zbiorników retencyjnych, przeciw wycince drzew samosiejek w korytach rzecznych w międzywalu, przeciw budowie autostrad itd. Arktyka, choć na wielkim obszarze skuta lodem, w odróżnieniu od Antarktydy jest obszarem morskim, a nie kontynentem. W prawie rozróżniamy wody terytorialne – pas morza przyległy do lądu o szerokości 12 mil, oraz wyłączną strefę ekonomiczną – to dalszy pas morza – o szerokości 200 mil. W pasie strefy ekonomicznej eksploatacja zasobów morza (i jego dna) zależy wyłącznie od państwa posiadającego tę strefę.
W uproszczeniu – 212 milowy pas morza na północ od ziem Rosji należy do Rosji. Nie wiem jak kto,ale ja ,chętnie bym się dowiedział – kto finansuje tą „ekologiczną” organizację,przecież to są OGROMNE pieniądze,które można by spożytkowac o wiele rozsądniej. rosja to duzy kraj nie ze wszystkim mozna pogodzic ale jedno trzeba Rosji przyznac ze jak nikt inny nie dba o swoja niezalerznosc nie cofa sie nawet przed presja rzadow i organizacji jesli złamamo prawo Rosji na jej ziemi morzu powietrzu oczywiste ze w tym przypadku kazdy kraj postapil by podobnie nawet swiat Europa i my wszyscy mamy zdanie ze nie mozna tak sobie teroryzowac platformy wiertniczej wkraczac na teren elektrowni jadrowych co tez mialo miejsce jest prawo ze nie ma przyzwolenia by zabawiac sie w gierki gdzie moze dojsc do katastrofy lub zdarzenia innego platformy laboratoria elektrownie atomowe NIE MOGA BYC PLATFORMA DO WALKI O BYC MOZE SLOSZNY CEL.ALE NIE W TYM MIEJSCU powini posiedziec i o to chodzi zapewne szybko Rosja ich uwolni ale da jasny przekaz ze nie mozna prowadzic z Rosja gierek ktore prowadzone sa przez ,,grempis ,, na calym swiecie ta organizacja juz wchodzi w strefe ,,terroru przemyslowego o podlorzu finansowym ,, wystarczy wspomniec ich dzielo w Polsce przy budowie autostrad. trzeba bylo te organizacje w Polsce posadzic przed sadem. Ja się w ogóle dziwię że: Władimir Putin ma dla tych BANDYTÓW takie dobre serce, bo jakby to na mnie trafili ci degeneraci, którym odbiło w rozumach aby mi przeszkadzać w wydobywaniu ropy w Arktyce… Ropie potrzebnej dla gospodarki Rosji i jej obywateli, to by już nigdy swoich żon i stron ojczystych nie obejrzeli… Globaliści z bożej łaski, i rzekomi obrońcy PLANETY… Tylko zapomnieli że boga nie ma, a za to jest Jego Ekscelencja Wszechwładny Władimir PUTIN… Postuluję do niego, aby tym z Greenpeace solidnie z głowy wybił wariowanie polityczne za kołem podbiegunowym. Ten statek zaholować do Holandii i na ich wodach przed wejściem do portu w Amsterdamie zbombardować i zatopić, aby im się odechciało żarty sobie stroić i statki dla tych YDYOTÓW przeszkadzających w pracy wyposażać. Dlaczego nikt nie pisze że ,eko terroryści wtargnęli nielegalnie na wody terytorialne Rosji.Normalnie mogli ich storpedować a ich motorówki
zatopić.Ciekawe ,że eko terroryści nie protestują na platformach wiertniczych innych państw. 37-letni Tomasz Dziemianczuk, pracownik Uniwersytetu Gdańskiego po 3 miesięcznym areszcie przestanie być pracownikiem UG, należy tylko przestrzegać Ustawy o szkolnictwie Wyższym…. Niech go utrzymuje Greenpeace!

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

klimatyzacja mechaniczna wentylacja Warszawa restauracja włoska Warszawa wentylacja Warszawa