This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

inna strona informacji

to co chcesz wiedzieć

zdrowie

Panie Biedroń, z całym szacunkiem dla Pana osoby. Nie wiem kto Panu doradza, ale według mojej wiedzy, to nie ma żadnego przełożenia większy dochód na zdrowie. Myślę, że jest nawet odwrotnie. Za to na pewno przełożenie na zdrowie, ma wiedza jak dbać o zdrowie. I nie jest to wiedza, którą moglibyśmy otrzymać od medycyny akademickiej, ale wiedza, którą powinniśmy otrzymać w szkole, czego potrzebuje organizm człowieka, aby zwiększyć szansę na dobre zdrowie do starości. kapitalistyczny rynek pracy nie jest w stanie zapewnić stabilnego zatrudnienia, im dalej w prowincję tym trudniej o godziwą pracę, lokalne prowincjonalne rynki rządzą się prawami jak z państw afrykańskich, sitwy i kliki blokują skutecznie sprawiedliwy dostęp do pracy, stądteż obligatoryjna emerytura bezwarunkowa jak najbardziej ma tu sens i  https://przepychanie.com.pl   zastosowanie. Przywileje emerytalne to spadek z czasów upadku PRL. Budżet panstwa był wtedy faktycznym bankrutem od czasów stanu wojennego. A przedsiębiorstwa choć państwowe i przestarzałe to płaciły 2-3 krotnie większe pensje niż sektor stricte budzetowy. Do tego milicja i wojsko nie miały najlepszej prasy w społeczeństwie po stanie wojennym. I żeby kogokolwiek zwerbować do sfery budżetowej do pracy to wymyślono przywileje emerytalne. A znowu górnictwo wegla też było kluczowe dla bilansu dewizowego PRL i gornikom też trzeba było dać przywileje. Z rolnikami była taka sprawa że nie było od przerwanej dekady Gierka jakichkolwiek funduszy na budowę fabryki gdzie ewentualnie można by rolników zatrudnić , za to w miastach narastała kolejka mieszkaniowa. Więc też za wszelką cenę starano się zatrzymać rolników na wsi. A dziś te sektory budżetowe mimo płaczu na niskie zarobki to mimo wszystko na brak podań o przyjęcie do pracy nie narzekaja. Za to w sektorze prywatnym jest dno i brak stabilizacji, zarobki też nie porywaja.

About

wentylacja
klimatyzacja mechaniczna wentylacja Warszawa restauracja włoska Warszawa wentylacja Warszawa